INFORMACE

ZKOUŠKA ŠATŮ

Na svou zkoušku se prosím objednejte vždy PŘEDEM. Studio není otevřené dle otevírací doby, ale dle objednaných klientů. Otevírací doba je posléze od 9:00-17:00, nebo dle domluvy. Nerady bychom Vás nechaly čekat, nebo Vás nemohly pustit dovnitř, protože o Vás nebudeme vědět. Zkouška šatů je zpoplatněna 500,-Kč. Pokud si však u nás šaty rovnou i rezervujete, zkoušku budete mít zdarma. 

Na každou z Vás si rezervujeme 2 hodiny času, abychom zajistily dostatečný prostor pro klidnou zkoušku.

REZERVACE 

Pokud si vyberete své svatební šaty, rádi je na Váš svatební den rezervujeme. Po podepsání smlouvy se hradí 30% z ceny půjčovného. A to v hotovosti, nebo na účet.

V tento moment se Vaše rezervace stává závaznou a na Vaše šatičky se tak můžete těšit.

Rezervační poplatek je nevratný.

ÚPRAVA ŠATŮ

Vaše šaty Vám upravíme dle možností na míru v ceně půjčovného. Samozřejmě včetně čištění před svatbou a základního znečištění po svatbě. 

Po rezervaci šatů si domluvíme také termín pro úpravu, abychom měly dostatek času na čištění a případnou úpravu na Váš velký den.

DOBA PRONÁJMU

Doba pronájmu je na 3-5 dní - šaty si

vyzvednete den před konáním svatby a vracíte první pracovní den po Vašem svatebním dni. (pokud není domluveno jinak)

VIZÁŽISTKA

Nevíte, jaký make-up a účes bude ten pravý na Vaší svatbu? Nevíte, zda se bude hodit také k vysněným svatebním šatům? Objednejte si zkoušku šatů s vizáží. Bude o Vás postaráno jako o princeznu. 

Doporučujeme i jako dárek k rozlučce se svobodou - nechte se hýčkat společně s nevěstou.

PRODEJ

Pokud byste chtěla mít jistotu, že Vaše svatební šaty již nebude mít někdo před Vámi, nebo byste si své nádherné šaty chtěla nechat pro sebe, či použila na jiné příležitosti. Šaty u nás můžete také zakoupit. Pokud by Vám šaty neseděly, ale i tak byste si je přála, je možné je nechat ušít na míru. Více informací Vám rádi sdělíme.