Poděkování i doporučení od našich klientů

Bride To Bride - Nevěsta Nevěstě,

-krátké stručne ale Dokonale pravdive. Diky Vam a Vasemu elanu,energii neskutecnemu zapaleni,radosti,uzasnym emocim ktere jste sdileli s nami byl Nas svatebni den tim dnem D.
Vase prace je delat radost druhym, rozdavate kolem sebe tolik energie, ze s vami ma clovek pocit ,ze nic neni nemozne a tak to je. Vkladate do vseho tolik ze ta Vase stopa kterou zanechate ,zustane v nas a v nasem svatebnim dnu. Luci ty si úžasný člověk, který ví co dělá a s jakou láskou,upřímnosti a energii. Moc Vam přejeme spoustu dalších radostných dnu které připravíte jiným lidem tak jako nam.
Ano, bylo to tak, jak jsem si jako mala holka představovala svůj svatební den.
Az nam bude 70 let a budeme se sedět v houpacim křesle v papučich, které jsme dostali k Vánocům od našich vnoučat , vzpomenu si na nás svatební den sevru manželovi ruku a jen reknu Nevěsta -Nevěste s úsměvem na rtech.
Děkujeme Vam s vámi neni nic nemožné.

Milá Lucie,
přemýšlela jsem, jak správně vyjádřit poděkování za to, co vše jste pro nás v "náš velký den" udělali. Dlouho jsme zvažovali, zda-li využít služeb svatební agentury. Nyní zpětně můžeme říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme před svatbou udělali!!! Všemi deseti doporučujeme budoucím nevěstám a ženichům, aby si nechali pomoci s přípravami a hlavně s organizací jejich velkého dne! Ocenili jsme profesionální přístup a také jistotu, že je na svatbě někdo, kdo během celého dne zajistí jakoukoliv maličkost místo nás a ušetří nám tím drahocenné minuty tak rychle utíkajícího dne. Děkuji za trpělivost, kterou jsi s námi měla, za krásnou výzdobu, která předčila očekávání a byla přesně podle mých představ. Strašně rychle to uteklo a nyní na vše rádi vzpomínáme. Moc děkujeme celému týmu za všechnu jejich snahu, pomoc, za jejich nadšení, a že nám umožnili splnit si náš sen o pohádkovém svatebním dni.
Ester&David

Uplynulo pár týdnů od naší úžasné svatby, kterou jsme začali plánovat zhruba před rokem. Někteří lidé z našeho okolí se divili, že začínáme s plánováním svatby tak brzo, ale opak je pravdou. Neuměli jsme si představit, co vše je potřeba a v jaké pohodičce se to celé může odehrát. Říkáte si "v pohodě"? Ano! Lucka a celý její tým z Bridetobride agentury předvedl neskutečnou práci, kterou dělají ještě s větším než 100% zapálením. Od první schůzky, kterou jsme s Luckou absolvovali, bylo jasné, že nás pochopila a dokonale se vcítila do našich potřeb a přání. Její rady a nápady musíte zažít na vlastní kůži, protože to se nedá popsat.
Jak to celé dopadlo? Neuvěřitelně krásně. Byl to jeden z našich nejkrásnějších dnů v životě, který jsme si mohli opravdu užít. Nadšeni jsme nebyli jen my, ale rodiče i naši přátelé. Co nás opravdu hodně potěšilo, byl Lucky osobní přístup a její malá překvapení určená přímo nám.