Z našich svateb

Naše konverzace začala "vykáním", i když jsme tušily, že se přeci známe. :-)

Téměř roční plánování jejich velkého dne byl tedy plný legrace, do podrobna zajištěných detailů, aby se každý na jejich svatbě cítil nejen jako host, ale hlavně jejich součástí. Krásné bylo také plánování překvapení jednoho druhému a výsledný pohled na jejich šťástné výrazy v samotný den.

 

Ať vám váš elán vydrží tak, jako doposud "Kavanovic"! :-)

 

Vaše Lucie

Tato svatba pro nás byla velkou inspirací. Inspirací hlavně proto, že jsme byli součástí nádherného dne, kdy docházelo k propojení dvou rodin a dvou národů. O to víc pro nás tato svatba byla nezapomenutelná. :-) Velým dnem vládla pohodová atmosféra a my se tak naokamžik ocitli v tomto krásném kolotoči, jako bysme byli jeho součástí nejen jako koordinátoři, ale jako přátelé.

Děkujeme za Vás a doufáme, že Vás tato pohodová atmosféra bude doprovázet i společným životem. :-)

S láskou Lucie <3

Znáte ty typy svateb, kde od začátku vládne naprostá pohoda a na všech tvářích vidíte jen a pouze úsměvy všudy přítomných? :-) Tak přesně taková a možná ještě krásnější byla svatba Anet a Lukyho.
Jsem opravdu moc ráda, že jste se rozhodli právě pro nás a nechali mě "vyřádit" se na detailech tak, aby se vám nejvíce přiblížili.
Velkou odměnou nám byla zpětná vazba od vás a vašich hostů. Děkuji ještě jednou za každé vaše slovo a těším se na vaší malou princeznu. Uděláme jí totiž ty nejkrásnější 1. narozeniny na světě! :-) (jako odměna rodičům, babičkám, tetičkám, ....)

Nádherná boho svatba, která v nás zanechá příjemné vzpomínky na hodně dlouho.

 

Vše se odehrávalo na úžasném místě, do kterého se snoubenci zamilovali na první pohled. Svatba se nesla v duchu nádherných květin, přírodních materiálů a hlavně... pohodových lidí, kteří s přijeli se snoubenci jejich den opravdu užít!

 

Děkujeme, že jsme v tento den mohli být s Vámi a věřím, že to štěstí a láska, co z vás obou čiší vydrží navždy a až se příště setkáme, budu si připadat, jako v moment vašeho prvního tance.

 

Hodně štěstí, Soni a Pavle!

Jedinečná svatba, která by měla trvat věčně. Tento skvělý pár je plný pozitivní energie, která nechyběla ani na samotné svatbě. Je mi velkou ctí, že se pro nás nakonec opravdu rozhodli a věřili nám, že uděláme vše pro to, aby si svůj svatební den užili se svými blízkými a bez starostí. Přejeme Novomanželům jen to nejlepší a jsme rádi, že náš vztah svatbou nekončí!

Vaše Lucie