27 lis

Napište nám

27 lis

KontaktBride to bride - SVATEBNÍ AGENTURA

Vrbova 715/2
46001  Liberec 1
Telefon: 0042 725 550 505
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

03 říj

Poptávka

14 zář

Slide - 4 - new

14 zář

Slide - 3 - new

11 zář

Slide - 2 - new

11 zář

Slide - 1 - new

30 bře

Zimní pohádková svatba

 

 

 

Každý z nás má o své svatbě jinou představu. Někdo chce decentní, někdo stylovou a někdo dokonce bláznivou jízdu plnou skvělých přátel a nejbližší rodiny. Stejně tak je to o období, ve kterém svůj den chcete prožít. Většina z Vás ale prefuruje teplé letní počasí, či barevnost podzimu. My jsme se Vám ale snažili představit období, které není tak oblíbené, nicméně není o nic méně krásnější, než kterékoliv již zmíněné.

 

30 bře

Svatební Boudoir

Tato inspirace je z jiného soudku. :-) Připravovali jsme ho pro Vás na Valentýna, vzpomínáte? Slavíte vlastně Valentýna? Nebo pro Vás tento den znamená pouze převzatý americký svátek?

My jsme každopádně Valentýna pojali po svém a přinášíme Vám něco,co tento den trošku vyzdvihnul. Je to ale zároveň inspirace pro Vás, ženy k inspirování Vašich mužů a to nejen na Valentýna. Spousta z Vás se mě ptala, jaký dárek, a zda vůbec nějaký předat svému muži v den svatby.

Myslím si, že takový dárek ocení všichni muži. Je to jen a jen Vaše tajemství mezi Vámi a Vaším manželem či přítelem.

25 lis

Zlatá svatba v podání Bride to Bride

Lidé, kteří mě znají, vědí, že mou slabinou nejsou výkladní skříně plné bot nebo oblečení. Vědí totiž, že osudným se mi stává pouhý jeden pohled do vitríny se všemi těmi dekoracemi a doplňky, které Vaší svatbě vytváří příběh a dává Vaší svatbě svoji tvář.

Rozhodli jsme se vytvářet Vám možnost najít se ve stylu, který právě tu Vaší vysněnou svatbu udělá pohádkovou.

Strana 1 z 2