Články

Svatební Boudoir

Tato inspirace je z jiného soudku. :-) Připravovali jsme ho pro Vás na Valentýna, vzpomínáte? Slavíte vlastně Valentýna? Nebo pro Vás tento den znamená pouze převzatý americký svátek?

My jsme každopádně Valentýna pojali po svém a přinášíme Vám něco,co tento den trošku vyzdvihnul. Je to ale zároveň inspirace pro Vás, ženy k inspirování Vašich mužů a to nejen na Valentýna. Spousta z Vás se mě ptala, jaký dárek, a zda vůbec nějaký předat svému muži v den svatby.

Myslím si, že takový dárek ocení všichni muži. Je to jen a jen Vaše tajemství mezi Vámi a Vaším manželem či přítelem.

Moc se mi líbí slova Lucie Schweinerové:

"Pro mě je boudoir o zkušenosti a o tom, že každá žena může zažít chvíle, kdy se cítí krásná (a na tyto chvíle bude mít navždy památku v podobě fotografií). Není podstatné, jestli je Vám 18 nebo 70, jestli jste štíhlá nebo ne, chci, abyste se cítila skvěle a abyste si focení příjemně „po žensku" užila a aby byla legrace (nezáleží na to jestli v hotelu, ve studiu nebo v lese). Boudoir je pro mě o transformaci toho, jak sama sebe vnímáte a pokud se po focení se mnou budete cítit krásnější a sebevědomější, splnily jsme misi.

A právě proto jsme se "spolčily" a vymyslely pro Vás toto nádherné překvapení.

Doufám, že se Vám bude líbit tak, jako nám a že se spousta Vás, milé dámy rozhodne podarovat své muže.... třeba takto :-)

Ještě mi dovolte představit celý team lidí, bez kterého by to opravdu nešlo!!Mockrát Vám tímto děkuji! I za to, že jste to vydrželi nezveřejnit... až do teď :-)

Snové prádlo, šaty, doplňky - opravdu bezkonkurenční! : MadeByPonerŠaty na míru Jakub Poner

Úžasné fotografie od opravdového profesionála: Boudoir Party Lucie Schweinerová

Nádherný Make-up a účesy od skvělé: Svatební líčení a účesy Lucie Průžková

Trpělivá a hlavně nádherná modelka (maminka) Barbora M.

No a námět: Bride To Bride - svatební a společenská agentura